04 Mayıs 2016

Denizbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti

04.05.2016 tarihinde Mobil Denize giriş yapmış ve 2016 yılı nisan ayına ait 79 TL kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Ekstreyi incelediğimde karşıma çıkan yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6. maddesinde düzenlenen " sözleşmelerdeki haksız şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.


Yukarıda açıklanmış nedenlerle nisan 2016'ya ait yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve talep edilen 79 TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin iptalini talep ediyorum, aksi halde yasal yollara başvuracağım hususunu bilgilerinize sunarım.


Ayrıca, bankanıza ait elimde nesnel olarak kredi kartı bulunmamaktadır. ÖSYM'ye paracard bilgileriyle ödediğim sınav ücretinin kredi kartı üzerinden tahsilatı rahatsız edicidir. Bilgilerinize.

Tc 384 Okunma

Cevaplar

  • Tc07 Mayıs 2016

    Telefon bankanız aracılığı ile yapmış olduğum şikayet bildirimi olumsuz sonuçlanmış olup, şikayetvar aracılığı ile yapmış olduğum şikayet bildirimi olumlu sonuçlanmıştır. Sorunumun 24 saat içerisinde çözülerek tarafıma bildirilmesi nedeniyle Denizbank'a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyi çalışmalar.

  • Tc'nin Teşekkür Mesajı05 Mayıs 2016

    Sorunumun en kısa zamanda çözümü sağlandığı için teşekkürlerimi sunar, iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla.

  • Denizbank Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Gizem B.tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön