23 Mart 2016

Denizbank Kredi Kartı Yıllık Ücreti!

Bankanız kartlarını uzun zamandır kullanıyorum ve aktif bir müşteriyim. Fakat tarafıma hiç aidat alınmayacak denmesine rağmen ilk açtırdıktan bir süre sonra aidat kesilmişti. Bankayı aradığımda bir defalık olduğunu beyan ettiler. Fakat 14.03.2016 tarihinde 79 TL yıllık kart ücreti adı altında yine ücret kesildi. Konu hakkında şikayetçiyim. Sorunumun çözülüp paramın iade edilmemesi durumunda bankanızla olan tüm ilişiğimi keseceğim.

Emirhan 82 Okunma

Cevaplar

  • Emirhan23 Mart 2016

    İade işlemi gerçekleşmiş fakat bundan önce kesilen yıllık aidat iade edilmemiş. Lütfen konu hakkında yardımcı olur musunuz.

  • Emirhan'ın Teşekkür Mesajı23 Mart 2016

    Çabuk ve olumlu çözümünüz için teşekkür ederim.

  • Denizbank Temsilcisi23 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Halil Emirhan L. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön