25 Kasım 2014

Denizbank Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı Alıyor

Geçen ay ki Denizbank kredi kartı ekstremde yıllık üyelik bedeli adı altında 78 TL civarında bir işlem yansıtılmıştı. Müşteri hizmetlerini aradım 2-3 gün içerisinde dönüş olur dediler. 3-4 gün sonra sesli yanıt sistemi ile red cevabı verildi. Aynı şekilde başka bir arkadaşımın oldu ona da pazarlamacı arkadaşlar hiçbir ödemesi aidatı yok deyip verdiler.


1 ay sonra gelen ilk ekstrede üyelik bedeli yansıtmışlardı. Müşteri hizmetlerini aradı ve aynı tutarı iade ettiler. Onu da yapan müşteri hizmetleri benim görüştüğüm de müşteri hizmetleri böyle bir saçmalık olabilir mi? Daha bir yıl olmadı 3 tane bankanın kredi kartı aidatını geriye dönük ne varsa aldım. Konu ile ilgili acilen çözüm bekliyorum.

Serdar 223 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi25 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Serdar A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön