09 Haziran 2015

Denizbank Kredi Kartı Yıllık Aidat Geri Ödemesi!

Denizbank kredi kartı da bu ay ki ekstrem de 72 TL bir aidat bedeli yansıtıldığını gördüm. Bankayı aradığımda iadesi için kayıt oluşturuyorum dediler. Bugün aradığımda kaydınız 1-2 hafta içerisinde çözümlenir deniyor. Neyin çözümlenmesi? Tüm yasal yollar kredi kart aidat bedeli olmadığını söylüyor.

Müşterisinin şikayetiyle ilgilenmeyen bir banka.

Ben kartımı alırken aidat yazan bir taahhüde belgeye imza atmadım. Olsa zaten kartınızı kullanmazdım. Bu aidatın iptalini ve en kısa sürede çözümlenmesini bekliyorum. Aksi durumda hakkımı avukatımla arayacağım.

Ahmet 156 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi09 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Ahmet Onur B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön