16 Eylül 2014

Denizbank Kredi Kartı Üyelik Ücretinin İadesini İstiyorum

Bankanıza kayıtlı kredi kartım mevcut. Kredi kartıma ilişkin kullanımım dönemlerinde kart aidatı adı altında 84 tl talep edilmektedir. Konu ile ilgili bankanızın çifte standart yaparak bazı müşterilerden bu ücret alınmamaktadır. (Örnek : kendi öz kardeşim Denizbank kredi kartı kullanmakta ve aidat ödememektedir!!!!)


Her sene tekrarlayan bu olay yüzünden artık bankanızdan bıkkınlık gelmiştir. Bir çok banka tarafıma gelerek kart vermeyi teklif etmekte ve her hangi bir ücret talep etmemelerine rağmen Denizbank'ı tercih etmekle yanlış bir karar aldığımı anlamış bulunmaktayım. Konu ile ilgili bir çözüm bulunmadığı takdirde bankanızla çalışmayı durduracağımı ve hakkımı helal etmeyeceğimi bildiririm!

Tuncay 303 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi16 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Tuncay Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön