28 Ekim 2016 #6802741

Denizbank Kredi Kartı Üyelik Masrafı!

Zamanında Citybank'tan bir adet üyelik ücreti olmayan kart aldım. Sonra bu Denizbank Citybank'ı satın aldı. Bizi de satın almışlar ki kredi kartım Denizbank olarak değiştirildi.
Neyse geçen yıl aralık ayında 90 TL üyelik aidatı kesilmiş. Aradım 1 yıl kalma sözünüze paranızı iade ederiz dediler bende kabul ettim. Şimdi bu yılda bu arkadaşlar bunu eylül ayında 100 TL kesmişler 1 sene dolmadan. Şimdi iade talep ettim kabul etmediler. Kartımı kapatın dedim, kapanırsa geçen yılki taahhüt parasının da faizi ile geri alınacağını belirttiler. O zaman dedim 1 yıl geçmeden neden tekrar alıyorsunuz? Cevap yıl içerisinde herhangi bir ay çekilebiliyor.


Sonuç olarak, aramızda herhangi bir sözleşme olmayan, insanları böyle yanıltmaya çalışan bankaya diyorum ki ya bu yanlıştan dönün ya da ben sizden bu parayı ya nakit olarak ya da itibar olarak alırım.

Erman 178 Okunma

Cevaplar

 • Erman'ın Teşekkür Mesajı31 Ekim 2016

  Sorunum geç de olsa giderildi teşekkürler.

 • Erman28 Ekim 2016

  Benden 06/09/2015 tarihinde 92 TL kesilmiş. (bu ücret 1 yıllık kalma sözüm olduğu için iade edilmiş. 04/12/2015 tarihinde.) 07/09/2016 tarihinde 101 TL kesilmiş. Kartımı kapatmak istediğimde 1 yıllık sözün dolmadığını geçen yılki ücretin faizi ile yansıtılacağını bildiriyorlar. Böyle bir işlem etik dışı bir davranıştır. Bu ücret bana yansıtılır ise her türlü hakkımı arayacağım.

 • Erman28 Ekim 2016

  Tam bir rezalet ve dolandırıcılık. Benim citybank kartımın herhangi bir aidatı yoktu. Sizinle de herhangi bir sözleşmem yok, bana kart gönderin diye bir talebim yok. Siz bu kartı iptal edip yerine aidatlı kartınızı yolluyorsunuz. 500 TL limitli karttan 1 yıl dolmadan 2 defa toplamda 190 lira aidat parası alıyorsunuz. Bu sene alınan 100 TL'yi geçtim de, geçen sene tarafıma iade edileni faizli talep etmek nedir. Kabul etmiyorum BİMER ve Cimer ' e bildireceğim. Ayrıca Sosyal medya üzerinden de başkalarınında da bu şekilde mağduriyet yaşamaması için elimden geleni yapacağım. Hakem heyetine başvurucağım.

 • Denizbank Temsilcisi28 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Erman V. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön