08 Eylül 2014 #2675104

Denizbank Kredi Kartı Ücreti Aldı

İlgili kurum tarafıma kredi kartı verirken ve sözleşme yaparken bana sundukları "Afili Bonus Platinum Dentist" kartı ile ilgili üyelik ücreti, aidat vs. adı altında hiç bir masraf almayacağının sözü ve garantisini vermişti (Denizbank Milas şb.). Ancak hiç bir bilgi ve onay almadan geçen ay ekstreme yıllık üyelik aidatı yansıtmışlar.


Kuruma yaptığım itirazı da kabul etmediklerini SMS ile bildirdiler(Hukuki bir gerekçe göstermeden). Durumu düzeltmedikleri takdirde konuyu bir hafta içinde BDDK ve İlçe Hakem Heyetine taşıyacağımı ayrıca tüm hesaplarımı kapatıp ticari olarak ilişiğimi de keseceğimi(POS İadesi) bildiririm.

Erdem 1.436 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi08 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Erdem Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön