Denizbank Kredi Kartı Sigortası Problemi

Saliha Saliha25 Eylül 11:13

Denizbank'la uzun yıllardır çalışıyorum ama artık bu otomatik kesintilerinden, yıllık ücretlerinden bıktım. Her ay kartımdan 75 lira gibi bir ücret çekiliyor neymiş ölürsem ya da işten çıkartılırsam kart borcumu ödeyeceklermiş. İptal etmek için arıyorum bunca aydır çektikleri paranın iadesini yapmıyorlar!  

İptal ettiğime göre o ücretin bana geri ödenmesi gerekir. Ölürsem borcumu ödeyeceksiniz diye benden para çekiyorsunuz, ölmeden iptal edince paraları cebe indiriyorsunuz. 1 yıldan fazla, her ay boyunca otomatik çekilmiş ücret var ortada!

Gelişme :

5 gün önce

Neredeyse 1 ay olacak ve bu banka sorun çözmüyor sadece para koparmaya çalışıyor. Kredi kartı sigortası yapıp benden bir seneden fazladır her ay para çekiyorlar. İptal ettiriyorum aldıkları paraları geri ödemiyorlar. Bu nasıl bir saçmalık. İlgileniyormuş gibi gözüküp şikayetime otomatik mesaj gönderiyorlar ama sorun çözdükleri falan yok! Denizbank'la çalışmayın.

2 hafta önce

Şikayetimle ilgili hala sorun çözülmedi, süreç çok uzadı. Paraları otomatik çekiyorlar ama bu tam bir tuzak. İade istiyorum hala cevap yok.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Saliha 3 hafta önce

1 haftadır sorunum çözülmedi. Herhangi bir sonuca ulaşılamadı. Hala bekliyorum.

Denizbank Logo Denizbank 25 Eylül 12:06

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 0850 222 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler