20 Ekim 2016 #6738757

Denizbank Kredi Kartı Ödeme Gününü Değiştiremeyiz Diyorlar!

Babam M*** G*** bankanızın 9*** 1******* nolu müşterisi. Kendisi kredi kartınızı kullanıyor, yalnız kendisi emekli ekstrelerine baktığımda hep gecikme faizi görüyorum. Kendisine söylediğimde de emekli maaşından önce hesap kesim son ödeme geldiği için yetişemediğini söyledi.


Bankaya söylediğin de son ödeme tarihini değiştiremeyeceklerini söylemişler. Babam maaşını 22'sinde alıyor o yüzden son ödeme tarihinin 25'inden sonraya alınmasını ivedi şekilde yapılmasını istiyoruz.

Murat 222 Okunma

Cevaplar

  • Murat26 Ekim 2016

    Mail olarak 444 lü numarayı arayıp oradan halledilebileceği hakkında mesaj geldi. Bugün verilen o numarayı aradık ilk önce telefon ile ben görüştüm kaonuyu anlattım sadece son ödeme tarihini babamın emelki maaşını yattıktan sonrasına atılmasını ve babamın yaşlılığa bağlı görme ve duyma azlığından bahsettim telefonu babama vermemi istedi ve verdim T.C. numarasını söylemesini istedi tabi babam yi göremediği için ben söyledim o söyledi tabi telefondaki bunu üç kere yaptırdı aynı şekilde kimlikteki bilgilerde 20 _25 dk görüşmenin ardından tarihi değiştirebildik yalnız 12.aydan sonra gerçekleşeceğini söyledi telefondaki. Denizbank ın bu emeklilere uyğuladığı sistem yanlış reklarda banğı banğır emeklileri çağırıyorlar ufak bir talep içinde kök söktürüyorlar. Emekli demek yaşlı insan demek. Şikayetim var Ekibine teşekkürler.

  • Denizbank Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Murat G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön