07 Kasım 2014

Denizbank Kredi Kartı Kullanım Ücreti İadesi!

Denizbank Genel Müdürlüğü'ne;
4402 **** **** 4869 no'lu kredi kart hamiliyim. 07/11/2014 son ödeme tarihli Hesap Bildirim Cetvelinde yer alan Altmışaltı, 66 TL Tutarlı kredi kart yıllık üyelik ücretinin iadesi için bankanızdan talepte bulundum. 07/11/2014 tarihindeki aramanız ile bunun mümkün olmadığı söylendi. Ancak kredi kartıma yansıyan kart yıllık üyelik ücreti talebiniz haksız olup Hesap Bildirim cetveline itiraz ediyorum.


Talep edilen Altmışaltı, 66 TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu dilerim. Eğer iade gerçekleşmezse farklı şekilde geri iadesinin gerçekleştiğinin emsalleri vardır ve bu yönteme başvuracağım.

Gizem 550 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi07 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Gizem A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön