04 Şubat 2014

Denizbank Kredi Kartı Kullanım Ücreti İadesi!

1,5 senedir Denizbank maaş hesabı müşterisiyim, ayrıca bütün bankacılık işlemlerimi buradan yapıyorum. GS Bonus kredi kartımdan ikinci kez yıllık kullanım ücreti kesiliyor. İlk kesinti tarafıma bonus olarak iade edilmişken,bu sene yapılan kesintinin iadesi yapılmadı.


Müşteri hizmetlerini arama sürecinde,yapılan kişi yönlendirmeleri ile 15.01.2014 tarihinde arandım. Ancak arayan kişi bana iade konusunda yardımcı olmazken, sorduğum sorulara da tatmin edici cevaplar vermedi. Çevremde benimle aynı özelliklerde(maaş, GS Bonus vs), ki ben farklı olarak kredi de kullandım,kişilere iade işlemi yapılmışken,bu şekilde bir müşteri ayrımı yapılması hoş değildir.


(Not: Kredi kartı borç ödeme problemim yoktur)

Murat 81 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Murat Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön