16 Şubat 2013 #1637023

Denizbank Kredi Kartı Borcum İçin Para Almalarına Rağmen İcraya Verdiler!

8 yıllık ticaret hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Ticaret hayatıdır ara sıra zorluk yaşanır. Denizbank kredi kartımla ilgili hem şirket hem de şahsi hesaplarımda ödemede zorluk yaşadım. normalde icralık durum 90 günü geçtikten sonradır. bununla ilgili sürenin takibinde bulunmadım. bununla suçluyum kabul ediyorum.


Banka ne telefonla ne de yazılı bu sürenin geçişiyle alakalı bilgi de bulunmadı. icralık olmuşuz haberim yok avukat aradı. Ödemesini cezalı yaptım. Şahsi kredi kartımı ödeyeyim dedim hesabıma yatırdım mecburen kartıma ödeme yaptırmadılar. Israrla yalvararak yaptırdım, kalan kısmı için gene icraya vermişler.

Ercüment 88 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Ercüment Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’na iletebileceğinizi belirtmek isteriz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön