04 Eylül 2013 #1993052

Denizbank Kredi Kartı Borcu Hakkında Bilgi Vermeden Tebligat Gönderdi!

Babamın Denizbank kredi kartı borcunun 2009 yılı içerisinde yapılandırmaya almıştık. O dönem içindeki yoğunluk sebebiyle yapılandırılmaya alınan 70 liralık kredi kartı borcumuzun taksitleri 16 liraydı. Unutulan borcumuz bankada iletişim bilgilerimiz olduğu takdirde, bize hiçbir şekilde bildirim yazılı ya da SMS ile hiçbir şekilde bilgilendirme yapılmadan 4 senenin sonunda bize yazılı tebligat geldi ve 70 lira olan borç 510 lira olarak geldi.


Avukatla konuştuğumuzda zar zor indirme falan yaparız dedi. Borcumuzu 270 liraya indirdi. Bize bilgilendirme yapmadan 4 yılın sonunda bize 510 lira borç çıkarmanız ne kadar doğru? Bunun cevabını istiyorum sizlerden. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Doğukan 133 Okunma

Cevaplar

  • Doğukan08 Eylül 2013

    Önce Müşteri linkine tıkladığımda yine vermiş olduğunuz 444 0 801 nolu çağrı merkezi numarası çıktı. 7/24 hizmet verildiğini belirtmişsiniz. Mesai saatleri içinde çalışan bir kişi olduğum için, bu uygulama hoşuma gitti. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İlhan beyle görüştük. 48 saat içinde size bilgilendirme yapacağız, hafta sonuna gelirse belki bilgilendirme veremeyiz fakat hafta içi mutlaka bilgilendirme alacaksınız dediler. Görüşmeyi kapattık. Anaparanın dışında zaten benim verdiğim para, tarafıma iade edilmez ise; BDDK'ya şikayet dilekçesi vereceğim. Şimdi haber bekliyorum şikayetimi en kısa sürede değerlendireceğim.

  • Denizbank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Doğukan U. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön