Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Denizbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma

profile
28 Şubat
549
Hüsnü'nün Teşekkür Mesajı
“Bir günde sorunum halloldu teşekkür ediyorum”

Kredi kartımı askeri ücretini üç kere geç yatırdığım için müşteri yetersiz ödeme hatası aldım ve kart borcumun fazlasını yatırdım. Fakat kartım kullanıma hala açılmadı. Kartımın kullanıma tekrar açılmasını rica ediyorum 5298 76** **** 8398 kart numaram.

Denizbank Logo
01 Mart 05:51
Hüsnü
01 Mart 08:16

Bir günde sorunum halloldu teşekkür ediyorum

Benzer Şikayetler

Denizbank Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Mağduriyeti

profile
22 Haziran
373

22.06.2023 tarihinde Denizbank kredi kartımı düşürdüm. Daha sonra bankayı aradım ve kartımın iptal edilip yeni kart numarası ile tarafıma gönderilmesini talep ettim. Daha sonra kartımı yeni kart gelene kadar QR olarak ödeme yapabilecek miyim diye sordum müşteri temsilcisine. Tabi ki diye yanıt verdi...

Denizbank Kredi Kartı Kullanıma Açılmıyor

profile
01 Nisan
216

Dönem borcunun tamamını ödemiş olmama rağmen kartım halen kullanıma açılmadı. Kredi kartımı askeri ücretini üç kere geç yatırdığım için müşteri yetersiz ödeme hatası aldım ve kart borcumun fazlasını yatırdım. Fakat kartım kullanıma hala açılmadı. Kartımın kullanıma tekrar açılmasını rica ediyorum.

Denizbank Kartımın Kullanıma Kapatılması

profile
27 Mart
233

Dönem borcunun tamamını ödemiş olmama rağmen kartım halen kullanıma açılmadı. Kredi kartımı askeri ücretini üç kere geç yatırdığım için müşteri yetersiz ödeme hatası aldım ve kart borcumun fazlasını yatırdım. Fakat kartım kullanıma hala açılmadı. Kartımın kullanıma tekrar açılmasını rica ediyorum. K...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Muratcan

Merhaba, Bende Denizbank 38 Gün geç ödeme ve asgari 3 ay ödediğim için bugün az önce komple bütün borcumu tamamını ödedim benim kredi kartıma da bloke koymuşlar nasıl açılacak sizinkisi gibi bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Denizbank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 9 sa 43 dk
Benzer Şikayet Yaz