Denizbank Kredi Kartı Aidatı Yansıttı!

Berkcan Berkcan18 Şubat 11:18

15.02.20 tarihide müşteri hizmetlerinizle olan görüşmemin sonucunda kredi kartı aidatı iadesi için başvurdum ne yazık ki olumsuz sonuçlandı. Bunun nedenini öğrenebilir miyim? Yasal olmayan işlemleri üyelik adı altında yasallaştırmayın. Kart aidatımın iadesini talep etmekteyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Berkcan 19 Şubat 01:03

Maille geri dönüş sağlandı. ' Sayın Berkcan Samet Gürdal, Bankamıza 18-02-2020 tarihinde iletmiş olduğunuz kredi kartı ücreti ile ilgili bildiriminiz incelenmiştir. Kredi kartı ücreti; Bankamızın müşterilerimiz için sunduğu hizmetlere ve yürütülen operasyonel faaliyetlere yönelik senede bir defa kanuna uygun olarak tüm Denizbank kredi kartlarından tahsil edilmektedir. Bonus, Taraftar, D-Şarj olmak üzere müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına hizmet veren kredi kartı programları bulunmaktadır. Sunulan hizmetlere göre yıllık kart ücretleri farklı tutarlarda belirlenmektedir. Uygulamalarımız dahilinde kartınızdan tahsil edilmiş ücretlerin iade edilmesi yönündeki talebinize üzülerek olumlu cevap veremiyoruz' zaten aldığınız vergi ve faizlerle bunu sağlıyorsunuz. Üyelik bedeli adı altında aldığınız ücret düpedüz kart aidatının adının değiştirilmesidir. Benden alınan bu ücretin en azami şekilde iadesini istiyorum.

Denizbank Logo Denizbank 18 Şubat 12:04

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 0850 222 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler