16 Mart 2013 #1689822

Denizbank Kredi Kartı Aidatı Yansıtıldı!

Şahsıma kredi kartı satışı yapıldığında kart ücreti yansıtıldığı takdirde aramanız halinde iadesi yapılacağı söylendi kart aidat ücreti geldiğinde iadesini istedim iade edilmedi. kartın iptal edilmesini istedim. denizbank internet şifresini kullanmak istedim kart iptal olduğundan giriş yapamadım.


Tekrardan kartın açılması için müşteri hizmetlerini aradım bana başvurunuzun yapıldığı size dönüş yapılacağı söylendi ardından 15 gün geçmesine rağmen dönüş yapılmadı tekrar aradığımda başvurunuzun alınmadığı söylendi bende bi daha talepte bulunmadım yaklaşık 1 yıldır kartım iptal olmasına rağmen bana 55 TL kart ücreti yansıtıldı konuyla ilgili iadenin yapılması tarafıma bilgi verilmesi hususu.

Feyzi 24 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Feyzi Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön