06 Aralık 2014

Denizbank Kredi Kartı Aidatı İadesi

Denizbank 'ın kredi kartını ek kartını kullanmaktayım. Hem asıl karta hem de ek karta aidat ücreti yansıtmışlar. İptal talebime rağmen beni 5 gün beklettikten sonra, telesekretere aratıp talebimizin kabul görmediğini söylüyorlar. Kart aidat ücretimi geri almak istiyorum.

Levent 218 Okunma

Cevaplar

 • Levent27 Aralık 2014

  4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen " Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.

 • Levent27 Aralık 2014

  Müşterilerinin izinsiz ve gönülsüz paralarına el koyan bankalar topluluğu

 • Levent09 Aralık 2014

  denizbank müşterilerine karşı çok ilgisiz ve saygısız bir banka müşterilerine sadece mail atar ve telesekreterle ararlar.

 • Denizbank Temsilcisi08 Aralık 2014

  Müşterimiz Sn Levent G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön