13 Mart 2014

Denizbank Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Denizbank'ın kıdemli müşterisiyim kullanmakta olduğum kredi kartı aidatının iadesi hakkında şikayetim oldu hem de iki defa konuyu inceleyip size bilgi vereceğiz denildiği halde dönüş yapmadılar. Ben bu aidatların alımının keyfi olduğunu düşünüyorum zira eşim ne zaman telefonla aidatın iadesini istese müşteri memnuniyeti dahilinde iade ediliyor.


Sıra bana gelince sanki BDDK kararları hükümet kararlarından üstünmüş gibi bu kararlardan bahsedip iadenin mümkün olmadığını mail adresime gönderiliyor. Denizbank yöneticilerini çalışanlarını esefle kınıyorum ve en kısa zamanda tüm ilişkilerimi keseceğimi bildiriyorum.

Sadiye 72 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi13 Mart 2014

    Müşterimiz Sn Sadiye G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön