22 Ekim 2016
Yorum Yap
#6751465

Denizbank Kredi Kartı Aidatı!

Maalesef müşteri numaram: 82373** Denizbank kredi kartı kullanıcısıyım. Şubat ayında şahsım adına 2 tane kredi kartımı kapattırmak için aradığımda müşteri hizmetleri bana kampanya hakkında bahsederek kartınızı iptal etmeyin fakat 3 ay boyunca aylık şu kadar harcama yaparsanız bunun karşılığında da bu seneye dair kart ücreti alınmayacağı söylendi.


Koskoca Denizbank söz verip sözünde sözünün arkasında durması gerekmez mi? Kart ücreti olarak 80 TL yıllık kart ücreti kesilmiştir. Kesilen bu kart ücretinin tarafıma iade edilmesini önemle arz ediyorum eğer edilmezse ise çevremde ve ailemde deniz bankla ilgisi olan herkesi bu olayı anlatıp kartlarının iptal etmelerini sağlayacağım. Eğer tarafıma olumsuz şekilde bir dönüş yapılır ya da çözümsüz havada kalırsa hakkım olan Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet edeceğimi bildirmek isterim.

Azime 470 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Azime O. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler