30 Mart 2013

Denizbank Kredi Kartı Adres Yönlendirmesi!

10 Ocak'da almış olduğum sms ile son kullanma tarihi Şubat'da biten kartımın yanlış adrese gönderileceğini fark ettim. Müşteri temsilcisiyle görüştüğümde kartın henüz çıkmadığını kendilerini 2 hafta içinde geri arayabileceğimi söylediler. Açık Deniz'den adres bilgilerimi güncelleyerek 2 hafta sonra başvurdum, dağıtıma çıkan kart İzmir adresimden KKTC adresime yönlendirildi. Bir süre sonra Müşteri Hizmetlerinden KuryeNet takip kodunu alarak KuryeNet'e ulaştım bana sistemde bir yönlendirme olmadığını, kartımın İzmir'de olduğunu söylediler.


Denizbank'a bir kez daha yönlendirme talebinde bulundum ve 2 gün sonra KuryeNet'den tekrar durumu sorgulattım ve kartım halen İzmir'de. Kartımı alamıyorum.

Eser 58 Okunma

Cevaplar

  • Eser19 Ocak 2014

    "Önce Müşteri" hattının kullanılabilmesi için bu aşamaya gelmek biraz üzücü. Telefon bankacılığı hizmetleri müşterilerini "bekletmeden", müşterinin "çözüme ulaşamadığı" inancı karşısında bir üst makamı muhattab almasını sağlayarak çözüm sağlasaydı bu aşamaya gelinmezdi düşüncesindeyim. Yine de çözüm için teşekkür ederim, Önce Müşteri hattı gerçekten kaliteli fakat klasik telefon bankacılığından da aynı tutumu beklemekteydim. Sorun oluştuktan sonra gerisinin kıymeti kalmayabiliyor.

  • Eser03 Nisan 2013

    Şikayeti yapmış olduğum 3 günlük süre zarfında bana özel olarak yalnızca ismimin geçtiği şablon bir metin dışında herhangi bir geri dönüş alamadım. Üstelik o şablon metinde de ismim yanlış yazılmış durumda. Konuyla ilgili bir çözüme kavuşup kavuşamayacağımı merak ediyorum.

  • Denizbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Esen Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön