27 Mart 2013 #1708386

Denizbank Kredi Hesap Dökümü!

Birkaç ay önce Denizbanktan kullandığım 3 adet kredimi öderken kendi hesaplarımla uyuşmayan 270 Tl'lik eksi borç bilgisi çıktı. Bende bu borcun hangi aydan kaynaklandığını öğrenmek için banka şubesine gittim. Beni banka şubesine davet eden de şube çalışanı bir bayandı. Hesap dökümlerini verdiler fakat ben bu dökümlerden birşey anlamadığımı söylediğimde bunun kendilerinin işi olmadığını söylediler.


Bu aynı şekilde 3 kez tekrarlandı ve kimse bana yardımcı olmadı. Bende farklı bir bankada çalışan bir arkadaşımdan yardım alarak sorunu çözdüm. Böyle bir bankacılık anlayışı olabilir mi merak ediyorum? Anlıyorum ki bu banka ile çalışılacaksa emekli bir bankacıyı danışman olarak işe almak gerekiyor.

İskender 118 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimiz Sn İskender Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön