10 Haziran 2013
#1843557

Denizbank Kredi Hesabımdan İşletim Ücreti Alıyor!

Kredi kullandırabilmek için dosya masrafı ve sigorta dışında hiç bir masraf alınmayacağı söylendi. hesap işletim ücretini sorduğumda kredi kullandığınız için alınmayacak dendi. benim rızam ve bilgim olmadan km hesabı açıyorlar sözleşmenin arasında çaktırmadan imzalatıyorlar .


Sadece kredi ödediğim başka 1 kuruş hesap hareketi olmayan kredi hesabı için 80 tl haksız kazanç sağlıyorlar bu kmh dan. 7 haziranda kapatılması için dilekçe vermeme rağmen hala haksız yere para kesebilmek için kmh kapatılmadı. ve dilekçemde belirtmeme rağmen hala tarafıma hiç bir bilgi verilmedi.

Emre Emre 101 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Emre11 Haziran 2013

    Tarafima hala kmh hesabimin neden kapatilmadigi ile ilgili bilgi verilmedi!

  • Emre11 Haziran 2013

    Tarafima hala neden kmh hesabimin kapatilmadigi ile ilgili bilgi verilmedi!

  • Denizbank Temsilcisi10 Haziran 2013

    Müşterimiz Sn Emre Ü. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Ziyaretçi Yorumları