08 Mayıs 2013 #1784690

Denizbank Kredi Dosya Masrafı Alındığına Dair Dekont Verilmiyor!

Bilgim dışında kendi belirledikleri rakam doğrultusunda dosya masrafı adı altında alınan paraya ait dekont veremiyorlar defalarca arayıp konuşma kayıtlarımın dinlenmesini talep etmeme rağmen ortada hala bir sonuç yok. Denizbank'ın bu şikayete cevabı çok açık ve net olacak. Tek yaptıkları da zaten o bu şikayete bir açıklama yapacaklarsa eğer Neden dekont veremediklerini yazsınlar daha inandırıcı olacak.

Mert 89 Okunma

Cevaplar

 • Denizbank Temsilcisi02 Aralık 2013

  Denizbank için; Müşterimiz Sn Mert Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

 • Mert01 Aralık 2013

  Aylar geçmesine rağmen sorunum çözülememiştir. Ne kadar müşteri memnuniyetine önem verdiğiniz ortada.

 • Mert29 Haziran 2013

  Müşteri memnuniyeti SIFIR

 • Mert08 Mayıs 2013

  Bankadan gelen yanıt herzamanki gibi çözümsüzlük hala kendi departmanlarındaki bilgisizliği yaşıyorlar dekont yok!!!

 • Denizbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Müşterimiz Sn Mert Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön