20 Ekim 2016 #6739834

Denizbank Kredi Dosya Masrafı

8 yıldır Denizbank müşterisiyim ve 03.08.2016'da Altıyol şubesinden kredi kullandım. Hesabımda (vadeli olarak) kredi karşılığı mevduat olduğu halde 262,50 TL dosya masrafı alındı. Diğer bankalarda ve hatta Denizbank'ın da diğer şubelerinde de böyle bir uygulama yapılmazken benden neden dosya masrafı kesildiğini sorduğumda banka personeli E*** K**'nin ve müdüre M*** E***'ün kelime oyunları yaparak, yanıltıcı yönlendirmeleri ve münasebetsiz davranışlarına maruz kaldım. Genel müdürlüğünüze de personeliniz hakkında şikayetimi bildirdiğim halde henüz cevap verilmemiş olup şube gelirlerini arttırmak adına dosya masrafı adı altında haksız yere kestiğiniz 262,50 TL paramın iadesini talep ediyorum.

Şinasi 245 Okunma

Cevaplar

  • Şinasi02 Kasım 2016

    01.11.2016 ile Denizbank mail yoluyla cevap yazmış ve paramın iadesini yapmamıştır. 1- Empati kurabilir misiniz? Diğer banka ve hatta kendi diğer şubelerinizde böyle bir uygulama yapılmazken sizin paranıza da göz dikseler ne yapardınız? 2- Bu şekilde davranan personellerinize uyarı cezası verir misiniz? Yoksa şube gelirlerinizi "bir şekilde" arttırdıkları için ödül veya terfi ettirmeyi düşünür müsünüz?

  • Denizbank Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Şinasi Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön