Denizbank Kredi Çektiğim Evin DASK Sigortası Adresini Yanlış Giriyor!

Orhan Orhan5 yıl önce

Denizbank'tan konut kredisi çekerek aldığım evin mecburi DASK ve Konut Sigortası primlerini banka benden yıllık tahsil etmektedir fakat ikinci yıl güncellerken sigortaları mı bankanın sigorta adreslerinden DASK'ınkini yanlış girdiğini fark edip düzeltmesini istedim banka personelinden.

12 ay boyunca benim paramla başka bir adreste bulunan bir ev güvence altına alınmış bu konuda mağdurum bu ayıplı durumda sigorta bedelinin tarafıma iadesini istiyorum.

Tapum ipotekli banka tarafından adresi belli. Ekspertiz yapıldı tarafınızdan adresi belli, bu nasıl iştir? Deprem olsa evime bir şey olsa bu ayıbınızı nasıl savunacaksınız sigorta bedeli tarafıma iade edilmezse tüketici mahkemesinde hukuki işlem başlatacağımı bilin.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Denizbank Logo Denizbank 5 yıl önce

Müşterimiz Sn Orhan A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler