11 Nisan 2013

Denizbank Kredi Çekince Mağdur Ediyor!

Kredi kullandım,3 aydır uğraşıyorum,bu nasıl bankadır.Sorunum var 3 aydır şubeye ulaşamıyorum telefondan.20 tane talep açtırdım dönmüyorlar.İlk kredi alınca,bir ay sonra kafalarına göre paralar çekmişler,200 tl sigorta parasını 3 kere almışlar,hesapları inceleyince fark ettim.Sorunca sistem hatası.iade için bir sürü belge imzala yolla.Sonra iade edildi.


Bu ne deyince her ay kontrol edin sistemsel hata olabilirmiş.Sen benim parama kafana göre nasıl el koyarsın. Şimdi başka problemim var şube açmıyor telefonları. Kredi alırsanız,paranızı alırlar, farkederseniz olur da, 3-5 ay telefon açılmaz,sonra iade edilir.Paranızı kullanıp faizini vermezler tabi.

Enver 87 Okunma

Cevaplar

  • Enver18 Temmuz 2013

    Esenyurt şubesine 4 ay sonra ulaşabildim telefonla, değerlendirmeye alıyorsunuz bir arayıp bir çözüm bulsanız

  • Enver16 Nisan 2013

    hala talep girmeye devam ediyorum, ne arayan var ne soran, değerlendirmeye falan alındığı da yok, inceleme falan yapılmıyor, kredi kullanmayın sakın.

  • Denizbank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Enver Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön