28 Ocak 2014 #2262431

Denizbank KPSS Ücretini Yatırdığım Halde Başvurum Kabul Edilmedi!

2013 KPSS başvurucu için Citibank kk ile ÖSYM resmi web sitesinden yatırmış olduğum sınav ücretini yatırmadığım gerekçesiyle sınav başvurum kabul edilmedi.


"Sayın Turgay Ş.,
ilgi: 08.09.2013 tarih ve 749206 sayılı bilgi edinme başvurunuz. Başkanlığımız bilgi edinme birimine yapmış olduğunuz ilgi başvurunuz incelenmiştir.


2013- KPSS A grubu ve öğretmenlik sınavı başvurunuz için öncelikli olarak ÖSYM tahsilat sisteminde bir ödemeniz bulunması gerekmektedir. Yapılan inceleme sonucunda sınava ait ödemenizin bulunmadığı tespit edilmiştir.


Bilgilerinize rica ederiz.


ÖSYM Başkanlığı
ÖSYM Bilgi Edinme Birimi"

Turgay 227 Okunma

Cevaplar

  • Turgay13 Şubat 2014

    tarafımdan istenen kredi kartı ekstresini 2 kere faxlamama rağmen elinize ulaşmadığını bildirmişsiniz. Ayrıca telefonla dönüş yapılacağını söylemenize rağmen sadece iki satır yazı yazıp geçiştirmek mi sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız acaba???

  • Turgay07 Şubat 2014

    ne biçin prosedürdür anlayamadım bir türlü cevap veremiyorlar şikayete. Verilen cevap sözlü olarak değil de yazılı olarak gerçekleşseydi görecektik... Yok efendim kart numarası yanlış girildiğinden dolayı para kesilmemiş miş. O zaman benim hesap extresinde görünen ve bana ödettirilen tutar ne?... kart numarası yanlış ise benim kredi kartıma nasıl borç yazılıyor?

  • Denizbank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn Turgay S. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön