26 Ekim 2016 #6781348

Denizbank Korkunç Bir Hata Yaptı!

Kurumunuz ile uzun zamandır çalışmakta iken yaşadığım bu olay sonucu ciddi sarsıldım. Hesabımda bulunan parayı sürekli takip ederken yaşadığım yoğunluk sebebiyle takip edemediğim bir iki aylık zaman diliminde hesabıma yapılan uygulama dolayısıyla sarsıldım. Kurumunuzun müşteri politikasının takip edilmeyen hesaplardaki maddiyatçı tavrının yanında konu ile ilgili görüşülen müşteri temsilcinizin de bu konuda açıklayıcı bilgi verememesi yarattığınız korkunç hatayı gün yüzüne çıkardı.


Kurumunuzun maddiyatçı, ciddiyetsiz, iş disiplininden uzak, vb. sıfatları bu konuyu acilen çözümlemediğiniz durumda kabul ettiğinizi varsayıyorum. En acil sürede bu hata olarak nitelendirilemeyecek ve affedilmesi kati surette mümkün olmayan mağduriyeti gidermeniz talebimdir. Unutmayın bir banka olarak bu konu hata yapma ihtimaliniz söz konusu olamaz.

Neşe 262 Okunma

Cevaplar

 • Neşe23 Kasım 2016

  Genel müdürlüğe hitaben, 28 gün önce 6781348 numaralı şikayetim kurumunuz tarafından çözümlenemeyip halen tarafıma geri dönüş yapılamadı. Büyük reklamlar yapan ve bir sürü şubesi olan bir banka olarak bu büyük yaptığınız hatanın telafisini sağlayamadınız ve çözüm bulamadığınız için mi arayamıyorsunuz. . Evet bir banka olarak çok büyük bir hata yaptınız ama buna çözüm aramaktan ziyade korkakça kaçmak ve zaman aşımına uğratma politikanız çok acıdır. Bu kadar acziyet içinde olarak varlığını uzun süre koruyup koruyamayacağınızı zamanın göstermesi yanında zaman size bana yaşattığınız mağduriyeti öğrenen yeni müşteri adaylarını kaybetmeye başladığınız ve prestij ile aynı zamanda güven kaybetme sürecinde olduğunuzu da gösterecektir. Acil geri dönüş ve bir açıklama bekliyorum. Sizi esefle kınıyorum.

 • Neşe15 Kasım 2016

  Genel mudurluge hitaben Sikayetimin üzerinden bu kadar sure geçmesine rağmen halen çözüm bulunup sorunun giderilememesi yukarida yazdigim her şeyi kabul ettiginizin gostergesidir. Ne kadar aciz bir kurum oldugunuzu gozler önüne sermis oldunuz ve bende bu durumu gorerek buna göre nasıl bir yol izlemem gerektiğini anladim. büyük bir hataniz size çok ciddi olarak olumsuz yansiyacaktir. böyle aciz ve maddiyatci bir kurum ile calismayi dusunen insanlara rehber olarak bu hatadan donmelerini saglayacagima da ben söz veriyorum.

 • Neşe02 Kasım 2016

  Genel mudurluge hitaben, 7 is günü önce size ulasan şikayetim ile ilgili halen bir geri dönüş yapmamaniz durumun vehametini ortaya koyuyor. Beni bilgilendirmek için arayamamaniz ve sorunu neticelendirememeniz vb. yaptığınız uygulamalar sizin hatalı oldugunuzu kabul ettiginizin gostergesidir. 7 is günü içinde bu sorunu cozemeyen basarisiz bir banka olarak tüm subelerinizi kapatmaniz yerinde bir karar olacaktır. Yukarida yazdigim tüm olumsuzluklari da kabul ettiginiz asikardir. Bu konu bu platform dışında da başka yerlerde dile getirilerek yaptığınız affi mümkün olmayan hata herkese anlatilacaktir. Bana taninan tüm haklari kullanacagimdan supheniz olmasin

 • Neşe27 Ekim 2016

  Genel Mudurluge hitaben; Konu ile ilgili tarafıma halen dönüş yapmadiginiz gibi yalan beyanda bulunarak en kısa zamanda geri dönüş yapacaginizi Yukarida yazmissiniz. Problemi cozumlemek yerine zaman asimina ugratarak unutturma politikaniz benim için geçerli olmayacaktir. Bu kadar zaman geçmesine rağmen cozumleyemediginiz ve aramaya korktugunuz aşikardir. Yukarida yazdigim ve akla gelebilecek tüm olumsuz sifatlari Denizbank olarak kabul ettiginizi beyan ediyorsunuz. Acil geri dönüş bekliyorum.

 • Denizbank Temsilcisi26 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Neşe A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön