03 Nisan 2013 #1722642

Denizbank Konut Sigortası İptali!

Denizbank Güngören şubesinden **** Bankasına taşıdığım konut kredisi ile ilgili olarak, Denizbank'ın acentası olduğu AXA sigortadan yapılan Konut ve Deprem Sigortalarımı taşımak ve hayat sigortasını iptal etmek için 29.03.2013 günü şubeye gittim. "İşlemin hemen yapılamadığı zaman alacağını" söylediler. Bugün 03.04.2013 olmasına rağmen sigortalar ile ilgili istediğim işlemleri henüz yerine getirmemişler.


"Sayın" Denizbank, sigorta yaparken bu işlemler 1 dk sürüyor iken, kredimi başka bankaya taşıdım diye iptali neden günlerce bitmiyor?


Hazır mesajlar ile yanıtlayacaksanız hiç yanıtlamayın, sigorta işlemleri neden bu kadar geç sonuçlanıyor konusu hakkında bilgi vercekseniz yanıt bekliyorum.

Özkan 135 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Özkan H. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön