15 Nisan 2013 #1744079

Denizbank Konuşması Tarzı Kötü Olan Personel!

Paramı 2 ay önce Denizbanka faize bağladım. 2 ay sonra günü dolduğunda gittiğimde otomatik olarak tekrar 2 ay faize bağlamışlar hemde faiz oranımı düşürerek bende diğer bankalara göre düşük faizin düşük olduğunu ve dahada düşürdüklerini belirttim fakat aldığım cevap taktire şayandır.


Müşteri temsilcim bana''paranızın faizini bozarım gidip istediğiniz bankaya yatırın paranızı'' şeklinde bir cevap verdi. Açıkcası insanın parasıyla rezil olması çok acı...Eşim yanımda beni sakinleştirdiği için parayı faizden almadım ama günü geldiğinde alıp daha iyi muamele görebileceğim başka bankaya yatıracağım.

Duygu 53 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Duygu Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön