09 Nisan 2013
Yorum Yap
#1732614

Denizbank Kiler Bonus Kampanyası!

Denizbank tan telefonla arandım size kiler bonus kartı verelim Kiler den yapacağınız ilk 100tl lik alışverişinizin 50 tlsini bonus olarak yükleyelim dediler kabul ettim kredi kartım geldi 100tl lik harcamamıda kilerden yaptım 4.ayın beşinde bonusum yüklenmeyince 7 nisan da Denizbankı aradım talep oluşturdular.


8 nisanda talebimi karşılamayacaklarını söylediler sorduğumda daha önce bonus kartı aldığımı bu kampanyayı ilk defa bonus kartı alanlara uyguladıklarını söylediler önceden kredi kartı almadığımı söyledim daha önce deniz yatırım ile çalışmam olmuştu bu sırada kendi kendilerine kart tanzim etmişler almadım benim kiler bonus teklifimde olmadı kartımın iptalini istedim kart ücreti alacaklarmış.

Mustafa 99 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Mustafa Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler