09 Nisan 2013 #1733207

Denizbank Kendi Hesabıma Yatırdığım Paradan Bile Ücret Alınıyor!

Kendi hesabımdan yaptığım tüm işlemler için benden para kesiyorlar. Daha önceden denizbanktan kredi kullandığım için, İstemediğim halde jet hızıyla bana kredi kartı gönderildi! Mart ayının hemen başınada bu bankadan normal mevduat hesabı açtırdım ve ATM den işlem yapabilmek için banka kartı talep ettim.


Yaklaşık 1 Ayı geçmesine rağmen hala banka kartım gönderilmedi ve gönderileceğede benzemiyor. Denizbank müşteri hizmetlerini defalarca aradım. Yine hep aynı hikaye kartınız acil olarak gönderilecek deniyor. Bu yüzden mecburen kendi hesabıma ATM den kartsız para yatırma bölümünden, işlem ücretini ödeyerek para yatırabiliyorum. Ayrıca bu banka benden hesap işletim ücretide alıyor.

Ersem 66 Okunma

Cevaplar

  • Ersem03 Mayıs 2013

    DENİZBANK müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen, sorunuma çözüm bulamadım. Kesinlikle problemimi çözmediler. Problemim hala devam etmektedir.

  • Ersem02 Mayıs 2013

    Denizbank,tan beni aradılar ve hesabıma daha önce kullanmış olduğum kredi için kesilen paraların 18 TL sini hesabıma yatırdılar. tabi ki kontrol ettim yatmıştı. Birgün sonra yeniden hesabıma baktım jet hızıyla parayı geri çekmişler. Bende nasıl olsa banka hesabımı mart 2013 te açtırdım. Hesap işletim ücreti yeni kestiler, yine kesmezler diye bankaya yinede korkarak 02 mayıs2013 te para yatırdım. Ve sonuç tam tahmin ettiğim gibi tam olarak 51 TL para kesmişler. Tabiki suç bende niye para yatırıyorum ki bu bankaya, kendimi bile bile

  • Denizbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Ersem U. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön