27 Ocak 2014

Denizbank Kendi Hatasını Düzeltmiyor

Denizbank işletme kartına sahip olan bir işletmenin yöneticisiyim. Her ayın 24'ünde kredi kartımızın hesap kesimini istediğimize dair bir talimat verdik ilgili Denizbank Acıbadem şubesine. Denizbank bu talimata rağmen bir ay 24 ünde kesiyorsa ikinci ay otomatik olarak hesap kesim tarihini ayın 30'u olarak değiştiriyor.


İlk seferde bunun sistem hatası olduğu söylenmişti. Gerekli düzeltme yapılmıştı. Tabi bu düzeltme bizim hesaplarımı bir ay boyunca sıkıntıya soktu. Şu an 2 ay arayla ikinci kez bu durumu yaşıyoruz. Kendi hatalarını bile düzeltemiyorlar.

Fehmiye 69 Okunma

Cevaplar

  • Fehmiye31 Ocak 2014

    Denizbank müşteri hizmetleri tarafından arandım. Ancak çok basit bir açıklama yapıldı, şube çalışanının hatası olduğu söylenerek kişiye yüklenildi. Bu açıklamayı kesinlikle kabul etmiyoruz. Çünkü bu bir anlık bir problem değil tam dört aylık bir süreçtir. Ayrıca şube çalışanı kendi bilgilerine dayanarak değil bizzat müdürlüğüne çağrı açıp sorup danışarak cevap vermiştir. Klasik firma politikası gereği çalışanı suçlama yolunu seçen Denizbank'ı tebrik ederim.

  • Denizbank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn K.tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön