14 Aralık 2013

Denizbank Kartımı Haksız Yere İptal Etti!

Denizbank kredi kartımdan yüklü tutarda bilgim haricinde çekimler yapıldı. Kartım iptal edilerek yeni kart gönderildi fakat harcama itirazıma rağmen sürecin sonuçlanmamış olması nedeni ile çekilen bu tutarlar iade edilmedi. İtiraz süreci yaklaşık 4 ay devam etti ve kartım bana ait olmaya harcama nedeni ile gecikmeye düştü ve ödeme düzensizliği gerekçesi ile iptal edildi.

Birçok bankada itiraz sonuçlanana kadar geçici iade yapılarak müşterinin zor durumda kalmasının önüne geçilmektedir. Ayrıca bana ait olmayan tutarı ödemediğim için KKB skorum bozuldu, itiraz süreci sonuçlandı karta iade gerçekleşti fakat KKB skorum ve iptal olan kartımın durumu düzelmedi.

Onur 116 Okunma

Cevaplar

  • Onur19 Aralık 2013

    Bugün Banka tarafından arandım, kartımın güvenlik için kapatıldığı, yeni kart gönderilmesi için başvurumun alındığı söylendi. Telefonu kapattoktan 3 dakika sonra kart talebimin olumsuz sonuçlandığına ilişkin SMS geldi. DenizBank'ın komik müşteri memnuniyeti yaklaşımı devam ediyor. Muhtemelen birimlerin birbirinden, yada birimlerin Banka sisteminden haberi yok.

  • Onur18 Aralık 2013

    Firma şikayetimin içeriğini anlamamıştır.

  • Denizbank Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn Onur İ. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön