28 Mayıs 2013

Denizbank Kart Ücreti ve İptali Yapılmıyor!

Denizbank bonustan almış olduğum kredi kartının kart ücreti olmadığı söylendi. 1500 olan limitini 500 tl düşürdüm ancak bugün itibari ile mailime gelen hesap eksteremde 55 tl kart ücreti gördüm keza ben 2 banka ile 2003 yılından beri çalışmaktayım kart ücreti ve aidatı vermemekteyim 55 tlik kart ücretini görünce şoke oldum.

Call center **** **** hanımla görüştüm bana hiçbirşey yapamayacağını söyledi keza ben ısrarla talebimi iletmesini kart ücretinin iptal olmaması halinde kart ücretinin geri iadesi ve kartımın iptalini yapmasını söylememe rağmen yapmadı. 2 avukatıma bu konuda talimat verip tüketici hakem heyetiyle beraber taleplerimi yerine getirilmesini talep etmekteyim.

Barış 596 Okunma

Cevaplar

  • Barış04 Haziran 2013

    Denizbank bonustan almış olduğum kredi kartının kart ücreti olmadığı söylendi. 1500 olan limitini 500 tl düşürdüm ancak bugün itibari ile mailime gelen hesap eksteremde 55 tl kart ücreti gördüm keza ben 2 banka ile 2003 yılından beri çalışmaktayım kart ücreti ve aidatı vermemekteyim 55 tlik kart ücretini görünce şoke oldum. Call center **** **** hanımla görüştüm bana hiçbirşey yapamayacağını söyledi keza ben ısrarla talebimi iletmesini kart ücretinin İPTAL olmaması halinde kart ücretinin geri iadesi ve KARTIMIN İPTALİNİN yapmasını söylememe rağmen yapmadı. 2 avukatıma bu konuda talimat verip tüketici hakem heyetiyle beraber taleplerimi yerine getirilmesini talep etmekteyim.

  • Barış28 Mayıs 2013

    sayın yetkili sorunum çözülmemiştir kart ücretinin iade edilip kratımın tamamen iptalini taleb etmekteyim bana yetkili gelsin keza bu durum tüketici hakem heyetiyle beraber 2 avukatıma talimat vereceğimi bildirmek isterim çözüm yok bu konuyu yetkili merciler ve plartformlarda dile getireceğimi bildiriyorum saygılarımla

  • Denizbank Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Barış T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön