21 Eylül 2013

Denizbank Kart Koruma Planı Ücret İadesi!

Bana sorulmadan ve onayım olmadan yenilenen kart koruma planının 120 TL olan senelik ücretini her ay 10 TL şeklinde ödüyorum. Bunun iptalini ve geri ödenmesini 6 veya 7 kez talep ettim, iade edilmesini bırakın eylül ayı harcamalarım da 90 TL'lik kart koruma planı düzeltmesi adı altında hesabımdan kesildiğini görüyorum. 210 TL'nin acilen geri ödenmesini talep ediyorum. Bu sefer de ödenmezse yasal haklarımı kullanacağım.

Koray 31 Okunma

Cevaplar

  • Koray24 Eylül 2013

    120 TL son ekstremde ödeme yapmışım gibi gözüküyor, ayrıca dönem harcalamalarımda 90.41 TL CPP Düzeltmesi gibi bir işlemde de ödeme yapmışım gibi gösterilmiş. Bu hala duruyor.

  • Denizbank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Koray B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön