06 Nisan 2013

Denizbank Kart Aidatının İptal Edilmesini Talep Ediyorum!

Daha önce 400TL limitli Denizbank bonus kredi kartımın kart aidatının iptali ile ilgili talepte bulundum.Bu talepte bulunmamın nedeni de işyerimde bir arkadaşım kart ücretini ödemek istemediğini belirtince ona Afili kredi kartı gönderilmiş, ki normalde Denizbank kredi kartını da kullanmıyormuş.

Kart aidatını ödemek istemiyorum deyince bunu verelim aidat da yok demişler.Ben bu konudaki talebimi Denizbank'a bildirdikten sonra telefon ettiler, kart aidatlarında iade yok dediler. Tekrar aradılar ve kart ücretinin iptal olduğu bilgisini verdiler.Ödemenin kartıma geri yükleneceğini söylediler.Daha sonra bu olay 2-3 kez daha tekrarladı,ödemeyeceğiz,ödeyeceğiz deyip durdular.

Serkan 31 Okunma

Cevaplar

  • Serkan22 Nisan 2013

    AIDAT EKSTRALARI IÇIN 290 TL ISTEDILER BU DUPEDUZ SOYGUNDUR

  • Denizbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Serkan A.tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön