15 Mart 2013 #1688032

Denizbank Kart Aidatının İptal Edilmesini Talep Ediyorum!

Hamili olduğum 5200********8717 no'lu kredi kartından 2013 yılı Şubat ayına ait Hesap Bildirim Cetveli'nde 55.00 TL üyelik aidatı ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum.
Bu kesintinin, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. Maddesinde düzenlenen "Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırı olduğunu belirtmek isterim. Ayrıca kartımı 6 yıldan beri kullanmaktayım. Her yıl alınan bu aidata itiraz ediyorum.
Şubat ayında kesilen 55.00 TL' nin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu talep ediyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağım ve de kartımı tamamen iptal ettireceğim.

Hasan 86 Okunma

Cevaplar

  • Hasan15 Nisan 2013

    Sayın Denizbank bu konuyu değerlendirdiniz veya değerlendirmediniz ama bana olumlu ya da olumsuz cevap hiç bir yolla verilmedi. 1 ay geçmesine rağmen bu durumun olumsuz sonuçlandığını düşünmekteyim. böyle bir durum oluşursa her ay aktif olarak kullandığım kredi kartımı bir an önce iptal ettireceğim. Saygılarımla..

  • Denizbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Hasan H. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön