23 Şubat 2013

Denizbank Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Denizbank kredi kartımdan yıllık kart aidatı kesildi kanunlarla belirtilmesine rağmen hala kesiliyor geçen yıl da kesilmişti iade edilmişti. Müşteri temsilcisini aradığımda kanunların değiştiğini bu yıl iade yapamayacaklarını söylediler. Tek söyledikleri taraftar kartlarına iade yapılamıyor. Kendilerince uydurdukları nedenlerle dayatma taktiklerle oyalamaya çalışıyorlar. Kart aidatı adı altında kesilen paranın iadesini istiyorum gerekirse kartımı iptal edip tüketici hakları hakemliğine başvuracağım diğer bankalar iptal ediyor Denizbank'ın iptal etmemesi hem etik dışı hem ilginç.

Yusuf 40 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf25 Şubat 2013

    Denizbank'ın bu şikayetim üzerine cep telefonuma attığı mesaj: '' Sayin YUSUF KAPLAN Denizbank Web üzerinden ilettiğiniz talebinize bankamızın değerlendirmesi sonucu olumlu yanıt verememekteyiz. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. '' Buna benzer bir cevabı zaten müşteri temsilcilerinizle yapmıştım. Sizin amacınız yardımcı olmak falan değil. Sizin amacınız yardımcı oluyor gibi yapıp şirin gözükmek. Kart aidatı adı altında kestiğiniz 59 TL ' nin iadesini halen talep ediyorum. Sonuna kadar hakkımı arayacağımı bilmenizi isterim.

  • Denizbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Yusuf K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön