26 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9278883

Denizbank Kart Aidatını İptal Et!

24.08.2017 yılında kredi kartıma yansıtmış olduğunuz 87 TL yıllık kart aidatı ücreti iptal ediniz, aksi takdirde TTK madde 5'e ve TTK madde 5'e göre banka ile imzalamış olduğum sözleşmede yıllık kart ücretinin alınacağına dair hüküm bulunsa bile bu haksız şarttır ve tüketici yönünden geçersizdir.


İlgili bedel iade edilmediği takdirde ilgili yasal yollara başvuracağımı ve ilgili bankanın avukat vekalet ücreti, yargılama giderleri gibi masrafları ödemek zorunda kalacağını vurgulamak isterim. Alınan bedelin en kısa zamanda kartıma iadesini, aksi halde yasal yollara başvuracağımı ihtaren bildiririm.

Koparal 1.283 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi28 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler