24 Temmuz 2014

Denizbank Kart Aidatı Kesti

Kullanmış olduğum Denizbank'a ait bonus kartımdan hesap özetime 60 tl yıllık kart ücreti aidatı yansıtılmıştır. Bu kartı alırken eğer kart ücreti varsa almayacağımı belirtmeme rağmen bana vaat edilen kart ücreti olmayacağına dair sözlerin asılsız olduğu anlaşılmıştır. Telefon ile bankayı arayıp kart ücreti varsa bankanızın kartını almak istemiyorum dediğimde hayır kart ücretimiz yok denilmiştir.


Her zaman telefonda konuşulanların kayıt altına alındığını söylüyordu Denizbank, bu kayıtların incelenmesini, tarafıma yıllık kart ücretinin iadesini istiyorum. Aksi taktirde kartımı kapatacağım ve hakkımı hukuki yollarla arayacağım. Hiçbir kuruluşun insanları kandırmaya hakkı yoktur.

Sema 302 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Sema K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön