12 Nisan 2013 #1737529

Denizbank Kart Aidatı Kesiyor!

Kredi kartıma yansıyan 55 tl'lik kart aidatını iptal ettirmek istediğimde şikayetimi aldıklarını ve bana dönüş sağlanacağı söylendi. Üstelik müşteri temsilcisi siz ödemeyi yapın size dönüş sağlandığında iptal edilir dedi.! Herkese aynı maili otomatik yollayıp duruyorsunuz. Bırakın sorunu çözmeyi derdinizi anlatabileceğiniz kimse yok.


Müşteri temsilcisi şikayetinizi aldık dönüş olacak diyor ama ne arayan var ne soran. Kartı iptal edin dediğimde hemen iptal ediyorum onaylıyor musunuz diyorlar? Kart yollarken Onay alınmıyor ama.. Nerde müşteri memnuniyeti? Ayrıca yollanan şikayet maillerini silerek kendi kafalarına göre düzenlemeleri ayrı bir sorun.!

Müjde 52 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Müjde G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön