20 Haziran
Yorum Yap
#10577691

Denizbank Kart Aidatı Kesip İade Etmemek Nedir

Denizbank kart aidatı kesip iade etmemek nedir? Tüketici Hakları'na gideceğim bu konuyu yasal yollarla arayacağım. Çağrı Merkezi ile konuştuğum G** adlı personeliniz tavır ve tarzından yapacağı işlem sırasını bile bilmemezliğinden şikayetçiyim.


Neymiş kart iptal onayını alınca kart aidat ücreti iade başvurusu yapamıyormuş. O zaman talep almadan yapacaktı. Kart iptalini tekrar onay almadan yaptı ve nedenini bile sormadı. Yardımcı olma isteği sıfır ve memnuniyet anlayışınız kötü.

Aysun 543 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi20 Haziran

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Ziyaretçi Yorumları