13 Haziran 2018
Yorum Yap
#10556877

Denizbank Kart Aidatı Kesilmesi

Deniz Bonus kredi kartımdan yıllık kart ücreti adı altında 28.05.2018 tarihinde 98.00 TL para kesildiğini gördüm. Yapılan tüm yasal düzenlemelerde kart ücreti kesilmeyecek denilmesine rağmen benim rızam dışında kart ücreti kesilmiştir. Bu kesilen ücretin tekrar kartıma iadesini istiyorum. Aksi halde yıllardır bankanıza ait kullanmış olduğum kartın kapatılarak tarafıma ivedi bilgi verilmesini istiyorum. Hiçbir ad veya işlem adı altında haksız olarak kesintiyi kabul etmiyorum. İvedi işlemin iptal edilerek iadenin sağlanmasını istiyorum.

Bülent Bülent 737 Okunma

Cevaplar

  • Bülent13 Haziran 2018

    444 0 801 numaralı numaradan tam 16 dakika beklememe rahmet görüşme yapamadım. Bir türlü ilgi müşteri yetkilisine ulaşamadım. Saatlerce bir müşteri yetkilisine ulaşılamıyor.

  • Denizbank Temsilcisi13 Haziran 2018

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler