20 Aralık 2014

Denizbank Kart Aidatı İstiyor!

Denizbank 2-3 yıl önce vermiş olduğu kredi kartını daha henüz 1 kez bile kullanmamış olmama rağmen her yıl yıllık kart aidatı talebinde bulunuyor. Geçen yıl iadesini yapıp 30 TL bonus yüklediler. Ben o bonusu bile kullanmadım bu yıl yeniden kart aidatı yansıtmışlar. Tekrar itiraz ettim. Olumlu bulmadıklarını söylediler.


Daha bir kez bile kullanılmamış olan bir kart için hangi hizmeti verdin de ücretini istiyorsun.
Yazıklar olsun. Kartımı iptal edin diyince hemen ediyorlar. Ve içindeki bonusu da siliyorlar bir de. Borçtan düşmüyorlar.


İyi ki de o kartı kullanmamışım kullanmadığım karta 66 TL aidat alıyorlar kullansam evini arabanı üstümüze yap diyeceklerdi herhalde.

Kübragüven 221 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi22 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Kübra G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön