06 Nisan 2013 #1728599

Denizbank Kart Aidatı Alıyor!

6 tane bankanın kredi kartını kullanmaktayım diğer bütün bankaların müşteri hizmetlerini aradığımda gerek chip para olarak gerekse direk olarak bankalar kart aidatını iade ederken deniz bank müşteri hizmetlerini aradım ve yıllık kart ücretinin iadesini istedim bana söylenen kayıt açtık 1 hafta 10 gün içinde cevap verilecek denildi .


Bu teknoloji çağında böyle bi zaman süresi ve daha sonra mail attım geri döndükleri yasalara göre alınması gerekiyormuş. diğer bankalar iade ederken Denizbankın iade etmemesi tuhaf 55 tl yi ödeyeceğim ve kartımı iptal ettireceğim kart alacaklar deniz bank haricindeki bütün bankaların kartını gönül rahatlığıyla alabilirsiniz sadece deniz bank iade yapmadı.

İlyas 44 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn İlyas F. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön