11 Haziran
#12096737

Denizbank Kart Aidatı Alıyor!

02.06.2019 tarihinde 3240 ile biten Afili Bonus kredi kartıma 154,00 TL kart ücreti yansıtılmıştır. Yargıtay içtihatlarıyla da kart aidatının yasal dayanağı bulunmamaktadır. Kart aidatının iptalini talep ediyorum. Aksi halde Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunacağım.

Hüseyin Hüseyin 355 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hüseyin04 Ağustos

    02.06.2019 tarihinde 3240 ile biten Afili Bonus kredi kartıma 154,00 TL kart ücreti yansıtılmıştır. 11.06.2019 tarihinde şikayetime dönüş yapılacağı bildirilmişse de hiçbir dönüş yapılmamıştır. Kaldı ki söz konusu kartı aktif olarak kullanmamaktayım. Kart ücretlerinin yasal dayanağı da bulunmamaktadır. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurulması halinde ücretin iadesi yönünde karar veriliyor. Bu konuda birçok emsal yargı kararı var. Bir başka bankada aynı olayı yaşadım ve tüketici hakem başvurdum. Hakem heyetinin kararı gelmeden banka iletişime geçti ve aidatı iade etti. Mağdur arkadaşlara tavsiyem bu yoldur. Ben de ilgili başvuruyu yapacağım. Kuruluş amacı mağduriyet yaratmak olan bu banka müsveddesiyle çalışmasını tavsiye etmem kimseye.

  • Denizbank Temsilcisi11 Haziran

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 0850 222 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Ziyaretçi Yorumları