08 Eylül 2014

Denizbank Kart Aidatı!

15 Ağustos 2014 Cuma günü saat 09:52'de 4440800 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonunu arayarak kredi kartımın iptalini talep etmiştim. Bahsi geçen tarihte müşteri temsilcisi, Ağustos 2015'e kadar herhangi bir kart aidatı ödememin bulunmadığını ifade etti. Ayrıca iptal işlemini gerçekleştirmezsem tarafıma 50TL. bonus tanımlanacağını bildirdi. Müşteri Temsilcisinin verdiği bu bilgiler dolayısıyla kart iptal işleminden vazgeçtim. Ancak 27 Ağustos Çarşamba günü gelen kart ekstremde 2015 Ağustosuna kadar kart ücreti alınmayacağı söylendiği halde tarafıma kart aidatı borcu işletildiğini gördüm.

Halil 1.830 Okunma

Cevaplar

  • Halil12 Eylül 2014

    DenizBank'ın tutumundan veya çözüm yönteminden memnun olabilmem herhangi bir şekilde mümkün değil çünkü şikayetimin değerlendirmeye alındığını, en kısa süre içerisinde bilgi verileceğini söyleyen otomatik iletilerinin dışında bir geri dönüş alamadığım gibi Müşteri Hatlarını aramam da bir sonuç vermiyor. Şu an şikayet ettiğim konuların sonuna kadar takipçisi olacağım. Bu süreçten hayırlısıyla bir kurtulabilirsem bir daha DenizBank'ı tercih etmek bir yana herhangi bir şubelerini kapısının önünden dahi geçmem.

  • Denizbank Temsilcisi08 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Halil Murat U. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön