16 Haziran 2016

Denizbank Kart Aidat Ücretinin İptali

Yıllardır kullanıpta kart aidat ücreti alınmayan kartımdan,11 Haziran'da bana belirtilen kart aidat ücretinin iptal edilmesini istiyorum. Yıllardır kullanıp da aidat kesintisi yapılmayan kartımdan, bu ay yansıyan aidat ücretinin haksız kazanç olduğunu değerlendiriyorum ve ücretin iptal edilmemesi durumda her türlü yasal hakkımı kullanacağımı belirtmek istiyorum.


Kredi kartımı da bu işlemin başarıyla sonuçlanmaması durumunda kapatıp resmi işlemlere başvuracağımı, haksız kazancı ödemeyeceğimi bilmesini isterim.

Şamil 74 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi16 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Şamil D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön