20 Mart 2013 #1696479

Denizbank Kapalı Kredi Kartıma Ücret Yansıttı!

6 ay önce ödemelerdeki gecikmeden dolayı kredi kartım kapatıldı ve ocak ayında kredi kartıma kart ücreti yansıttınız kart ücreti için şikayette bulunduğum zaman nakit puan önerdiniz kapalı karta nakit puan nasıl yüklenebilir? Arayan kişiye kartım kapalı dediğimde tekrar başvuru yapmamı söylediler tekrar şikayetimi ilettim ve kartın kapalı olduğunu özellikle belirttim .


1 hafta sonra tekrar arandım ve yine nakit puan önerdiniz öncelikle kullanım dışı olan bir karta kart ücreti nasıl yansıtılır kartım suan 1 aydır gecikmede ve yarın tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim sizi!!hakkımı sonuna kadar arayacağım çünkü Denizbank olarak yardımcı olmuyorsunuz her yere şikayetimi iletiyor olacağım.

Cennet 46 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Cennet Ç. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön